First steps with JavaScript [PL] PART2

Ciekawe czy znasz dobrze kolory. Jeżeli tak, to na pewno spodobają Ci się moje kiszki…

kiszki-kiszki.pl to piękna domena wymyślona przez moją ukochaną Dziewczynę Sylwię. Będzie to również miejsce, gdzie podzielę się z Wami wynikami mojej pracy/zabawy w developera oprogramowania. Tymczasem mocna zabawa, straszny bałagan i bardzo wielka ekscytacja z puszczenia w świat mojego pierwszego projektu, za który dostanę na pewno programistyczne cięgi od starszych kolegów.

Ale cóż, krytyka jest piękna! Krytykujcie zatem mój pierwszy, na prawdę chałupniczy, ale jednocześnie fajny projekt- Color Game tu:

http://kiszki-kiszki.pl/html/colorGame.html

Chciałbym zaznaczyć, że cały mój progres w czymkolwiek, jest wyłącznie możliwy dzięki bardzo dobrym materiałom internetowym oraz kursom. Polecam wszystkim, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z czymkolwiek, rozpoczęcie nauki na Udemy. Akurat JavaScript jest dobrze wprowadzony w kursie: https://www.udemy.com/the-web-developer-bootcamp/

Życzę Wam spokojnej nocy! W kolejnym poście wyjaśnię co zadziało się, że było możliwe przedstawienie światu mojej pierwszej gry- ale najpierw muszę trochę zrefaktoryzować kod.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *